CipherLab СP8200

Soodne andmekogumisterminal Cipherlab 82хх ühendab endas andmete kogumise, töötlemise ja edastamise tänapäevased tehnoloogiad.

Cipherlab 82хх on mahutatud elegantsesse kergesse ja kompaktsesse korpusesse, mis peab vastu juhuslikele kukkumistele kuni 1,2 meetri kõrguselt. Terminali ergonoomika on suurepärane: kõigest 150 grammi kaaluval terminalil on suur ereda valgustusega monokroomne graafiline ekraan, intuitiivselt mõistetav tähtnumbriline klahvide paigutus skaneerimise keskklahviga ja üsna mahukas aku. Kestvat ja intensiivset skaneerimist nõudvate ülesannete täitmiseks on ette nähtud võimalus valikuna paigaldada püstolkäepide. Lugejana saab paigaldada laserskanner, lineaarne või 2D imager, mis võimaldab ära tunda kõik populaarsed 1D ja 2D koodid.

Oma klassi kohta on Cipherlab 82хх üsna suure mälumahuga ja lisaks toetab võimalust seda SD pesa kaudu suurendada kuni 8 gigabaidini. Andmeid saab edastada juhtmega ja juhtmeta liidese kaudu. Modifikatsioon 8200 töötab USB ja RS232 liidestega, 8260 lisaks ka Bluetooth, а 8230 ja ka WiFi liidestega.

Kõik modifikatsioonid suudavad töötada laias temperatuurivahemikus igasuguse valgustatusega. Cipherlab 82хх on optimaalne ülesannete automatiseerimiseks jaekaubanduse ja tervishoiu valdkonnas, aitab suurendada jõudlust, teeninduskvaliteeti ja kindlustab investeeringute kiire tagasiteenimise.

Tootekood: tsd01 Kategooria:

Lisainfo

Klass

Esialgne

Operatsioonisüsteem

DOS

Tootja

CipherLab

Lugeja tüüp

1D/2D Imager

Online-andmeedastus

Batch, WiFi, Bluetooth