CipherLab RS30

CipherLab RS30 on intuitiivselt mõistetava liidesega terminal Android platvormil, tugevas tööstuslikus korpuses, suure 4.7” puuteekraaniga ning kõrgete arvutus- ja kaitsekarakteristikutega.
Puutetundlik andmekogumisterminal CipherLab RS30 on täielikult kaitstud tänu ettevõtte CipherLab väljatöötatud spetsiaalsele konstruktsioonile. Selle kaitsetase on IP 54, mis võimaldab tal usaldusväärselt töötada välitingimustes vihma käes ja tolmus.

CipherLab RS30 talub kukkumist 1,2 meetri kõrguselt ja 150 pööret 0,5-meetrise servaga trumlis. Kasutajad võivad valida täiendava kaitsekestaga variandi, mille olemasolul on seade veelgi töökindlam ja võib ära kannatada kukkumise 1,5 meetri kõrguselt ja 500 pööret 0,5-meetrise servaga trumlis.

CipherLab RS30 töötemperatuuride vahemik on laiem kui tavalistel nutitelefonidel, nii et see terminal töötab tõhusalt nii palavuses kui pakases. Samuti on selle puuteekraan kaetud klaasiga Corning Gorilla Glass 3, mis on ülimalt kriimustuskindel. Terminali CipherLab RS30 võib rahulikult kanda samas taskus müntide ja võtmetega.

Terminalil CipherLab RS30 on kibekiire vahetuse funktsiooniga varuaku ja töökindel Wi-Fi, mis võimaldab andmeid tõrgeteta koguda isegi patarei tühjenemisel või roamingu tingimustes.

Terminalil CipherLab RS30 on ette nähtud erinevaid lugemisfunktsioone, juhtmeta ühendus lähimas mõjuraadiuses ja teised mugavad funktsioonid. Tänu sellele on see seade teie äri jaoks töökindel ja tark lahendus.

Tootekood: tsd03 Kategooria:

Lisainfo

Klass

PDA

Operatsioonisüsteem

Android 4.4

Tootja

CipherLab

Lugeja tüüp

2D Imager/, Laser/, Linear Iamger/, RFID

Online-andmeedastus

Bluetooth, EDGE, GPRS, GSM, WiFi