Firmast

Scanprint OÜ kuulub ettevõtete gruppi Scan City Group ja pakub Teile koostöö võimalust.

Ettevõte ScantPrint OÜ on andmetalletuse seadmete, äri automatiseerimise ja optimeerimise, igat tüüpi kaubanduse ja tootmise ladude, laboratooriumide ja ravikeskuste, postiteenuste, aga ka restorani- ja hotelliäri ning muude teenindusvaldkondade juhtimise seadmete tarnija.

Meie missioon:

Scanprint OÜ aitab kaasa Teie äri arengule.
Investeeringud oma ettevõttesse – äriprotsesside täiustamine tänapäevaste AUTO ID seadmete abil kindlustab turupositsiooni ja parandab positsiooni Teie ettevõtte tulevaseks kasvuks.
Meie pakutavad seadmed ja tarkvara aitab Teie kasvule kõigiti kaasa. Oleme oma klientidele usaldusväärne partner ja aitame kaasa nende äri kasumlikkuse kasvule.

Meie tugevad küljed:

• Meil on pikaajalised suhted selliste seadmetootjatega nagu TSC, Point Mobile, CipherLab, Honeywell, Datalogic, Unitech, Zebra, Mindeo, Preh, Star jne;
• Pakume lühikeste tähtaegadega otsetarneid tootjate ladudest;
• Meil on Tallinna laos olemas lai valik seadmeid (andmekogumisterminalid, skannerid, termoprinterid, POS-seadmed);
• Meil on edukas erineva keerukusega projektide jaoks lahenduste väljatöötamise ja juurutamise kogemus ladude ja müügi juhtimisel.

Meie strateegia:

Tänu edasimüügile ja tootjatega otsekontaktide arendamisele pakub ScanPrint OÜ Teile erinevat tüüpi seadmeid: portatiivsed andmekogumisterminalid (AKT), POS-perifeeria, vöötkoodide, QR-koodide skannerid, termoprinterid etikettide vööt-/QR-koodide trükkimiseks ja nende kulumaterjalid, aga ka erinevad tarvikud, tarkvara ja hooldus. Kõik see on tagatud meeldivate hindade ja garantiitingimustega.
Paljud seadmed on olemas meie Tallinna laos.

Oleme klientide ootustele avatud. Kui Teil on küsimusi, oleme rõõmuga nõus neile vastama.
Kui olete meie toodetest huvitatud, on meil hea meel neid Teile tutvustada ja vastata Teid huvitavatele küsimustele.

Esindaja sertifikaat:


EVUL sertifikaat: