Point Mobile PM450

Andmekogumisterminal Point Mobile PM450 on välja töötatud spetsiaalselt logistika ja tootmise vajadusteks: ladudele, jaotuskeskustele, veondusele. Võimaldab tõhusalt varusid hallata ning kaupu vastu võtta ja müüa. Te saate soodsa hinnaga vöötkoodide täpse ja kiire lugemise, häälühenduse VoIP, aga ka kaitstud, ergonoomilise disainiga korpuse.
Tänapäevane protsessor Cortex A8 @ 1 GHz Texas Instrumentilt tagab igasuguse keerukusega ülesannete kiire täitmise. Seadmel PM450 on 512 MB operatiivmälu ja 1 GB flash-ROMi, mis on piisav erinevate sisseehitatud rakenduste käivitamiseks.

PM450 talub kukkumist 1,8 meetri kõrguselt töötemperatuuride vahemikus, tolmu- ja niiskuskaitse vastab IP 65. Terminal on varustatud GSM mooduliga 3.9G ja HSPA toega. Juhtmeta võrk toetab protokolle 802.11 a/b/g/n kiirusega kuni 72,2 Mbit/s sagedustel 2,4 Ghz ja 5 GHz. Koos juhtmeta võrgu lihtsate seadetega kindlustab РМ450 kiire ühenduse mitme marsruuteri ja juurdepääsukohtade vahel, mis on eriti oluline mitmekorruselises jaotuskeskuses. Lisaks sellele on РМ450 varustatud sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga VoIP-lüüsiga, tänu millele saate nõutavate ülesannete täitmiseks kasutada Bluetoothi, näiteks häälvalimist.

Selleks, et sobituda igasse kasutajarakendusse ja olla ühildatav olemasolevate serverisüsteemidega töötab РМ450 Windowsi kahe viimase versiooniga: Embedded СЕ 6.0 Professional ja Embedded Handheld 6.5 Classic, aga ka Androidiga.

Tootekood: tsd07 Kategooria:

Lisainfo

Klass

Tööstuslik

Operatsioonisüsteem

Windows Embedded CE 6.0 Professional Windows Embedded Handheld 6.5 Android 4.2

Tootja

Point Mobile

Lugeja tüüp

1D mid-range laser scanner 1D/2D standard range imager 1D/2D Extra long range imager

Online-andmeedastus

4G, Bluetooth, WiFi