CipherLab CP55

CP55 – andmekogumisterminal ärile, millel on kõrged nõudmised funktsionaalsusele ja kaitsetasemele. See pakub kasutajale täiel määral töö sujuvust, ühendades endas suurt jõudlust koos lööbikindlusega. CP55 on varustatud võimsa protsessoriga. Samuti töötab see Microsofti uusima operatsioonisüsteemiga. CP55 suur mälumaht kindlustab programmide kiire töö. 5 megapikslise maatriksiga kaamera ja 3.5″” transflektiivse maatriksiga ekraan võimaldavad teha tehtud tööst pilte ja lugeda informatsiooni kergesti isegi päikesepaistel.

GPS/AGPS toega 3.75G HSUPA, 802.11 a/b/g/n ja Bluetooth® V2.1 EDR ühendus pakuvad silmapilkselt kvaliteetset andmeedastust reaalajas. 3.75G HSUPA võimaldab töötada georakendustega, dispetšeripunktidega ja jälgida asukohta kontorist. 802.11 a/b/g/n pakub kiiret ja usaldusväärset ühendust ruumis töötamisel. Lisaks võimaldab Bluetooth® V2.1 EDR ühendada CP55 etikettide ja tšekkide kohapeal trükkimiseks mobiilsete printeritega.

Et tagada maksimaalne funktsionaalsus kõigis valdkondades, pakub CipherLab CP55 valikuliselt selliseid skannerite variante nagu 1D imager, laser, kauglaser, 2D imager ja HF RFID lugeja. 2D skanneri lisaeelised sisaldavad 1D ja 2D koodide lugemist koos sageli tööstusest kohatavate madala kontrastsusega koodide tundmise võimalusega. Lisaks sellele võimaldab kaugskanner lao- ja tootmistingimustes lugeda koode distantsilt.

Tootekood: tsd05 Kategooria:

Lisainfo

Klass

Tööstuslik

Operatsioonisüsteem

Windows® Embedded Compact 7/, Windows® Embedded Handheld 6.5.3

Tootja

CipherLab

Lugeja tüüp

Linear imager / Laser / Long range laser / 2D imager (support low contrast barcode)/ HF RFID

Online-andmeedastus

Batch, Bluetooth, WiFi