Point Mobile PM66

Point Mobile PM66 – multifunktsionaalne andmekogumisterminal võimalusega minna vajaduse korral operatsioonisüsteemilt Windows üle Androidile.

Kõige nõutum form-factor turul, mis ühendab suure ekraani edukalt multi-touch funktsiooniga, toetab puudutamist kinnaste või märgade kätega, mis on omane PDA seadmetele, Numeric klaviatuuri ja eemaldatava püstolkäepidemega, mis võimaldab terminali kasutada paljudes äriprotsessides: laos, tootmises, kaupluses, avatud logistikaplatsidel, s.h madalate temperatuuride tingimustes.

Terminalil Point Mobile PM66 on võimalus sujuvaks ümberlülitumiseks WWANi ja WLANi vahel, tõrgeteta roaming suure hulga marsruuterite ja juurdepääsukohtade vahel. 4. põlvkonna 4G LTE võrk on mõeldud terve maailma, s.h USA ja Euroopa katmiseks. Uusim tehnoloogia Bluetooth Low Energy tarbib tunduvalt vähem energiat ja ületab Bluetoothi eelmist versiooni kiiruse poolest kolm korda.

Seadmel on õhuke kerge korpus ja tavaliste andmekogumisterminalidega võrreldes küllaltki väikesed gabariidid. Kõik klahvid on piisavalt laiad ja suured, et kasutajad saaksid andmeid kiiresti ja täpselt sisestada. Klaviatuuri LED-valgustus võimaldab töötada pimedal ajal ja seda saab tumendada.

Terminali PM66 on erineva konfiguratsiooniga, näiteks täisversioon 4G / LTE välitöödeks või Wi-Fi versioon lao- ja logistikaoperatsioonideks. Wi-Fi mudeli saab varustada püstolkäepidemega, need on optimeeritud intensiivseks skaneerimiseks.

Tootekood: tsd08 Kategooria:

Lisainfo

Klass

PDA

Operatsioonisüsteem

Android 6.0.1

Tootja

Point Mobile

Lugeja tüüp

1D Laser/, 2D Imager

Online-andmeedastus

4G, Bluetooth, WiFi