CipherLab RS31

CipherLab RS31 on intuitiivselt mõistetava liidesega terminal Android platvormil, tugevas tööstuslikus korpuses, suure 4.7” puuteekraaniga ning kõrgete arvutus- ja kaitsekarakteristikutega.
Puutetundlik andmekogumisterminal CipherLab RS31 on täielikult kaitstud tänu ettevõtte CipherLab väljatöötatud spetsiaalsele konstruktsioonile. Selle kaitsetase on IP 67, mis võimaldab tal usaldusväärselt töötada välitingimustes vihma käes ja tolmus.

CipherLab RS31 talub kukkumist 1,2 meetri kõrguselt ja 150 pööret 0,5-meetrise servaga trumlis. Kasutajad võivad valida täiendava kaitsekestaga variandi, mille olemasolul on seade veelgi töökindlam ja võib ära kannatada kukkumise 1,5 meetri kõrguselt ja 500 pööret 0,5-meetrise servaga trumlis.

CipherLab RS31 töötemperatuuride vahemik on laiem kui tavalistel nutitelefonidel, nii et see terminal töötab tõhusalt nii palavuses kui pakases. Samuti on selle puuteekraan kaetud klaasiga Dragontrail glass, mis on ülimalt kriimustuskindel. Terminali CipherLab RS31 võib rahulikult kanda samas taskus müntide ja võtmetega.

Terminalil CipherLab RS31 on kibekiire vahetuse funktsiooniga varuaku ja töökindel Wi-Fi, mis võimaldab andmeid tõrgeteta koguda isegi patarei tühjenemisel või roamingu tingimustes.

Terminalil CipherLab RS31 on ette nähtud erinevaid lugemisfunktsioone, juhtmeta ühendus lähimas mõjuraadiuses ja teised mugavad funktsioonid. Tänu sellele on see seade teie äri jaoks töökindel ja tark lahendus.

Tootekood: tsd04 Kategooria:

Lisainfo

Klass

PDA

Operatsioonisüsteem

Android 7.0

Tootja

CipherLab

Lugeja tüüp

2D Imager/, Laser/, Linear Iamger/, RFID

Online-andmeedastus

Bluetooth, EDGE, GPRS, GSM, WiFi