TSC MX240P seeria

Tööstuslik printer MX240P on töökindel seade, mis on loodud spetsiaalselt suurteks trükimahtudeks ja tõrgeteta tööks tootmist katkestamata.

Uus sari MX töötati välja spetsiaalselt tagamaks ööpäevaringne töö, kus ülihea trükikvaliteet on kriitiliselt oluline. МХ240P kujutab endast ülimalt töökindlat alumiiniumsulamist valatud korpuses trükimehhanismi. Uus lähenemine konstruktsiooni väljatöötamisele võimaldas luua väga töökindla printeri, mis sobib kõige keerulistematele töörežiimidele 24/7.

Kõik kompanii TSC printerid, s.h MX240P on varustatud püsivaraga TSPL-EZ™. See toetab praktiliselt kõiki populaarseid lehekülgede kirjeldamise keeli: TSPL, EPL, ZPL, ZPLII ja DPL.

Printeri МХ240P peamised kasutusvaldkonnad: suurte etiketimahtude trükkimine tööstuses ja logistikas, voogtrükk tootmist katkestamata, laoarvestus, kaupade laadimine/vastuvõtt, elektroonika ja juveelitoodete markeerimine. Tänu trükipea ja ajami töö täüsele sünkroniseerimisele suudab printer maksimaalse kiirusega trükkida väikesi etikette kõrgusega alates 3 mm.

Printer on saadaval kuues mudelis trükkimiskiirusega alates 152 mm/s kuni 457 mm/s ja resolutsiooniga alates 203 kuni 600 dpi.

Lae alla kasutusjuhend

Tootekood: print16 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 18 kg
Mõõtmed 510 × 300 × 393 cm
Printeri tüüp

Tööstuslik

Trüki tüüp

Termotransfer

Tootja

TSC