TSC TX200 seeria

Lauaprinterite tootja TSC sarja termoprinter TX200 näitab maksimaalset funktsionaali ja töömugavust kompaktses formaadis. Kogu TSC TX200 sari on varustatud universaalse lehekülgede kirjeldamise keelega TSPL-EZ™, mis toetab käsklusi Eltron® ja Zebra®. Need dekodeerivad ja muudavad automaatselt iga etiketi formaadi selle printerisse saatmisel. Lisaks sellele on keeles TSPL-EZ™ ette nähtud sisemised mastaabitavad šriftid True Type (Monotype® font engine baasil), mis on tavaliselt kättesaadavad kallimate mudelite puhul.

Standardsesse komplekti kuulub liides USB 2.0, USB-A host, Ethernet 10/100 MB/s ja jadaport. Valikuliste andmevahetusliideste sekka kuulub Bluetooth, Wi-Fi 802.11 b/g/n ja paralleelliides Centronics.

TSC TX200 kasutusvaldkond on tunduvalt laiem kui ühelgi teisel selle klassi printeril: äri ja kontor, toodete markeerimine, vastavusetikettide trükkimine, põhivara inventeerimine, dokumendihaldus, laoriiulite märgistamine, markeerimine veoste saatmisel ja saamisel, näidiste markeerimine, laojääkide inventeerimine, analüüside markeerimine ja patsientide seisundi kontroll.

TSC printerite sarja TX kuulub kolm mudelit:
TX200 – resolutsioon 203 dpi trükkimiskiirusel kuni 200 mm/s (8 tolli/s).
TX300 – resolutsioon 300 dpi trükkimiskiirusel kuni 150 mm/s (6 tolli/s).
TX600 – resolutsioon 600 dpi täpse kalibreerimise ja registreerimise funktsiooniga kõige väiksemate etikettide trükkimiseks.

Lae alla kasutusjuhend

Tootekood: print11 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 4 kg
Mõõtmed 332 × 226 × 200 cm
Printeri tüüp

Laua

Trüki tüüp

Termotransfer

Tootja

TSC