TSC TTP-2610MT seeria

TTP-2610MT – suure jõudlusega tööstuslik soojusülekande printer 168 mm laiuse vöötkoori trükkimiseks. Sari TTP-2610MT on loodud spetsiaalselt neile kasutusvaldkondadele, kus on vaja etikettide soojusülekande või otse termotrükki laiformaadis ja kõrge kvaliteediga. See tagatakse tänu uue trükipea kasutamisele koos kiirema protsessori ja sisseehitatud tarkvaraga.

Uus Thermal Smart Control™ tehnoloogia garanteerib parema trükikvaliteedi. Protsessi käigus jälgitakse ja arvestatakse täpselt iga elemendi kuumutamise kestus, et saada täpne, selge, selge kontuuriga etikett iga kord sõltumata sellest, kui palju etikette trükitakse, kas ainult üks või mitmest tuhandest koosnev partii.

Standardkomplektis on printer komplekteeritud kõigi sageli kasutatavate liidestega, mille hulgas on Ethernet, USB 2.0, USB-host, paralleel- ja jadaliides. Printerile TTP-2610MT on paigaldatud püsivara TSPL-EZ™, töötab levinud keeli Eltron® ja Zebra®.

Printer TTP-2610MT on varustatud värvilise kõrge kontrastsusega 4,3- tollise diagonaaliga LSC-juhtpaneeliga.

Tugev alumiiniumist täismetallkorpus võimaldab printeriga tõrgeteta töötada isegi rasketes tingimustes.

Sarja TTP-2610MT printerid on mõeldud kasutamiseks terves reas kasutusvaldkondades: veo- ja tarnenõuetele vastava etiketiga markeerimine, hoiatusmärkide, kasutajasiltide trükkimine, aluste markeerimine, bränditurunduse kujutiste, logode ja tekstide trükkimine, inventari märgistamine, tünnide markeerimine, liitosaliste etikettide (2 või 3 etiketti ühes) trükkimine.

Printerite sari on esindatud kahe mudeliga:
TTP-2610MT – resolutsioon 203 dpi trükkimiskiirusel kuni 305 mm/s (12 tolli/s).
TTP-368MT – resolutsioon 300 dpi trükkimiskiirusel kuni 254 mm/s (10 tolli/s).

Lae alla kasutusjuhend

Tootekood: print17 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 23 kg
Mõõtmed 520 × 355 × 337 cm
Printeri tüüp

Tööstuslik

Trüki tüüp

Termotransfer

Tootja

TSC