TSC TC200 seeria

Kompaktsete lauaprinterite tootja TSC sarja TC200 termoprinter tagab kõrgeimad tehnilised ja kasutusomadused, millega bränd TSC on endale nime teinud. Kestev, töökindel ja kiire printer TC200 on mõeldud kuni 108 mm laiuste etikettide, siltide või kassatšekkide trükkimiseks kiirusega kuni 152 mm (6 tolli) sekundiga, kindlustades seejuures hinna-tõhususe vastavuse, mis ei ole jõukohane teistele turul pakutavatele soojusülekande lauaprinteritele.

Nagu ka teistes TSC printerites on ka sarjas TC200 realiseeritud trükijuhtimiskeel TSPL-EZ, mis on täielikult ühilduv teiste ettevõtte TSC printeritel kasutatavate keeltega, mida ettevõtte TSC TPLE (Translation Printer Language Eltron) ja TPLZ (Translation Printer Language Zebra) toega printerites kasutab. Keelel TSPL-EZ on ka sisseehitatud mastaabitavad šriftid True Type (šriftide kuvamismehhanismi Monotype baasil), mida tavaliselt kasutatakse kallite printerite puhul.

TSC printer TC200 sobib ideaalselt kaupade markeerimiseks jaekaubandusvaldkonnas, tšekkide ja kupongide trükkimiseks, vastavusetikettide trükkimiseks, põhivahendite inventeerimiseks, dokumentide märgistamiseks, laovarude halduseks, laboratoorsete analüüside markeerimiseks, patsientide ja laboratoorsete analüüside identimiseks tervishoius.

TSC printerite TС sarja kuulub neli mudelit:
TС200 – resolutsioon 203 dpi trükkimiskiirusel kuni 152 mm/s (6 tolli/s).
TE210 – resolutsioon 203 dpi trükkimiskiirusel kuni 152 mm/s (6 tolli/s) pikema trüki, lisaliideste ja suurendatud mäluga.
TС300 – resolutsioon 300 dpi trükkimiskiirusel kuni 102 mm/s (2 tolli/s).
TС310 – resolutsioon 300 dpi trükkimiskiirusel kuni 102 mm/s (2 tolli/s) pikema trüki, lisaliideste ja suurendatud mäluga.

Lae alla kasutusjuhend

Tootekood: print09 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 2 kg
Mõõtmed 259 × 203 × 192 cm
Printeri tüüp

Laua

Trüki tüüp

Termotransfer

Tootja

TSC