TSC MH240 seeria

Sarja MH240 printerid – TSC uus tööstuslike printerite sari etikettide trükkimiseks. Sarja MH240 toodetes on kasutusel eesrindlik tehnoloogia trükipea juhtimiseks, kiirem protsessor, aga ka kõik tellijatele kvaliteetsete etikettide maksimaalselt kiireks trükkimiseks vajalikud mälumoodulid.

Sarja MH240 printerid paistavad silma kõrgeima trükikvaliteediga, mis on tagatud tänu uusima trükipea juhtimise tehnoloogia kasutamisele koos kiirema protsessori ja uuendatud püsivara kasutamisega. Uus täiustatud trükipea juhtimise tehnoloogia sai nimeksThermal Smart Control™. See garanteerib iga piksli hoolika jälgimise ja soojendamise vajaliku kestuse arvestamise, et tagada trüki ühtviisi suur täpsus, selgus ja erksus nii ühe ainsa etiketi kui mitmetuhandese partii trükkimisel.

Sarja MH240 printereid saab kasutada laia valiku etikettide trükkimiseks: alates markeeringutest patsientide turvalisuse tagamiseks ja elektroonika ja juveelitoodete märgistamisest kaupade laadimise ja jaotamise siltideni. Tänu sellele on need ideaalseks lahenduseks tööstuslikuks trükkimiseks.

Uus sari MH240 hõlmab 9 printerimudelit. Printer MH240P kindlustab trüki resolutsiooni 203 dpi trükkimiskiirusel kuni 14 tolli/s. Printer MH340P eristub trüki resolutsiooniga 300 dpi trükkimiskiirusel kuni 10 tolli/s. Trüki resolutsioon 600 dpi võimaldab printeriga MH640P trükkida väga väikesi kahemõõtmelisi vöötkoode, graafilisi elemente ja teisi ülikõrge resolutsiooniga kujutisi.

Kasutusvaldkonnad: vastavusetikettide trükkimine, vooltrükk tootmisest eraldamata, kaupade laadimine ja vastuvõtt, markeerimine tervishoiuasutustes ja patsientide turvalisuse tagamine, piletite väljatrükk, elektroonika ja juveelitoodete markeerimine.

Lae alla kasutusjuhend

Tootekood: print15 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 15 kg
Mõõtmed 502 × 276 × 326 cm
Printeri tüüp

Tööstuslik

Trüki tüüp

Termotransfer

Tootja

TSC