Mindeo MD5250AT

Laserskanner Mindeo MD 5250 tööstuslikuks kasutamiseks on turvaline soodsa hinnaga laserskanner 1D koodide skaneerimiseks vahemikus 20-985 millimeetrit. Optimaalne peaaegu kõigi ülesannete täitmiseks logistika ning laomajanduse ja -arvestuse valdkonnas.

Skanner on ümbritsetud tugeva kontrastsetes värvides mustkollase korpusega, mis kannatab välja korduva kukkumise kuni 5 meetri kõrguselt. Maksimaalne tolmu- ja niiskuskaitse – IP65. Laserandur on kaitstud spetsiaalse kriimustus- ja löögikindla karastatud klaasiga. Tuleb toime 1D vöötkoodidega, s.h 5mil GS1 DataBar vöötkoodide perekonnaga kauguselt 2-98 sentimeetrit. Vöötkoodile proitseeritav peen ja terav skaneerimisjoon võimaldab kasutajal lugeda sümboleid suure nurga alt kaugust suurendamata. Skanner on ergonoomilise kuju, mugava püstolkäepideme ja sujuva ning suure klõpsamisvaruga (> 10 mln korda).

Skanner töötab kõigi levinumate liidestega: USB (HID ja COM), RS-232 ja KBW ning on spetsiaalsete vöötkoodide kaudu lihtsasti programmeeritav.

Tootekood: scan004 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.238 kg
Skanneri tüüp

jalandiga, juhtmega, käsitsi töötav

Skaneerimise tüüp

1D Laser

Tootja

Mindeo

Resolutsioon (mil)

5 (0.127 мм)

Lugemiskiirus (sekundit)

100

IP hinnang

IP65