CipherLab CP1560

Skanneritel CipherLab 1560 on suur skaneerimiskiirus ja need on loodud kestvaks kasutamiseks. Ettevõte CipherLab on ära teeninud lugupidamise kui innovatiivsete ja töökindlate vöötkoodilugejate tootja. Skannerid CipherLab 1560 – parim lahendus ärivajadusteks, kuna on ülitõhusad ja parandavad äriprotsesse.

Skaneerimine toimub vaid nimetissõrmega. Suur klahv reageerib kergele vajutusele, mis võimaldab teha tõrgeteta tuhandeid skaneerimisi. Skannerite kergus ja väikesed mõõdud tagavad selle lihtsa kasutamise mis tahes eesmärkidel.

CipherLab 1560 skannerites kasutatakse väga kiiret ajamit, mis töö kiirendamiseks skaneerib ja tuvastab 200 vöötkoodi sekundis, välistades seejuures teistkordse skaneerimise ja kindlustades suurema jõudluse.

Juhtmeta skanneritel CipherLab 1560 on alusega 90 m ühendusala. Kui see vahemaa ei ole piisav, siis skanneri puhvermälu talletab kuni 256 skaneerimist, kusjuures haardepiirkonda naasmisel edastatakse andmed automaatselt serverisse. Andmete arhiveerimise pakettviisi kasutades saate arhiveerida kuni 32 000 skaneerimist.

Tootekood: scan020 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.17 kg
Skanneri tüüp

alusega, juhtmeta, käsitsi töötav

Skaneerimise tüüp

Linear 1D Imager

Tootja

CipherLab

Resolutsioon (mil)

3 (0.076мм)

Lugemiskiirus (sekundit)

100

IP hinnang

IP30